Kontakt

 

Dane Teleadresowe:

Biuro firmy
Adres:  ul. Kornela Makuszyńskiego 8, 41-218 Sosnowiec
Tel.:  32 298 00 80 / biuro
Tel.:  +48 696 611 500 / monitoring 24h
E-Mail:  biuro@grupawolf.com.pl
 
Dyrektor Generalny
Andrzej Klimowski
Tel.:  +48 602 352 805
E-Mail:  a.klimowski@grupawolf.com.pl
 
Dział Ochrony
Marcin Michalik
Tel.:  +48 696 611 510
E-Mail:  m.michalik@grupawolf.com.pl
 
Dział Kierowania Ruchem
Tomasz Kapusta
Tel.:  +48 734 471 918
E-Mail:  t.kapusta@grupawolf.com.pl
 
Dział Personalny
Rozalia Żyła
Tel.:  +48 734 471 915
E-Mail:  r.zyla@grupawolf.com.pl
 
Dział Logistyki
Marcin Wystemp
Tel.:  +48 734 471 913
E-Mail:  m.wystemp@grupawolf.com.pl
 
Dział Szkoleń
Jacek Tarnowski
Tel.:  +48 514 190 484
E-Mail:  j.tarnowski@grupawolf.com.pl

Masz pytanie?

Cieszymy się, że zdecydowaliście się Państwo skontaktować z nami! Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie wiadomości. W większości przypadków odpowiedzi udzielamy w czasie nie dłuższym niż 24h.