O nas

ImageImageImageImageImageImage

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze ochrony osób i mienia, zabezpieczania medycznego i przeciwpożarowego imprez masowych oraz prowadzenia specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu ochrony.
 
Organizowaliśmy zabezpieczenia dla największych imprez w Polsce. W ostatnich latach dodatkowo rozszerzyliśmy działalność o usługi związane z Kierowaniem Ruchem, Wynajmem Specjalistycznego Sprzętu oraz zapewnianiem Serwisu Sprzątającego eventów w trakcie i po imprezach. Jesteśmy członkami Polskiego Związku Pracodawców „OCHRONA” oraz Polskiej Izby Ochrony. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony osób i mienia.
 
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą w dziale „Oferta”.

Dlaczego my?

Powody, dla których warto nas wybrać

WOLF jest dynamiczną firmą, stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb rynku, stawiamy na innowacyjność oraz doświadczenie. Swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju.
 
Każdy klient jest dla nas równie istotny i każdorazowo oferta jest dostosowywana indywidualnie w zależności od potrzeb, skali i charakteru konkretnego zlecenia. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

 

  • Nowoczesna i innowacyjna firma świadcząca usługi z zakresu ochrony
  • Specjalistyczny sprzęt, umundurowanie i najwyższej klasy specjaliści w branży
  • Bogate, wieloletnie doświadczenie oraz setki zadowolonych klientów

Wybrane specjalizacje

Procentowy udział
  • Ochrona osób i mienia 55%
  • Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa 10%
  • Kierowanie ruchem 20%
  • Wynajem barierek oraz płotów wygrodzeniowych 10%
  • Pozostałe 5%
Image
Andrzej Klimowski
Dyrektor Generalny

Nieprzerwanie od 18 lat związany jestem z branżą ochrony. Przez ten czas pracowałem na różnych stanowiskach - pracownika ochrony, konwojenta wartości pieniężnych, kierownika ds. bezpieczeństwa i wielu innych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi na kompleksowe poznanie branży na wielu szczeblach organizacji.

Image
Anna Klimowska
Dyrektor ds. Finansowych

Jako Dyrektor ds. Finansowych firmy Grupa "WOLF" odpowiadam za planowanie, wdrażanie i egzekucję strategii finansowej firmy, analizę wyników sprzedaży, finansowych aspektów zawieranych umów, a także optymalizację kosztów.

Image
Marcin Michalik
Dyrektor ds. Ochrony

W strukturach związanych z ochroną pracuję od 14 lat. Obecnie odpowiadam za rekrutację pracowników oraz kompleksową obsługę zleceń. Konsultuję wykorzystanie określonych środków bezpieczeństwa, a także weryfikuję jakość świadczonej pracy i stan zabezpieczenia obsługiwanych obiektów, osób i mienia w oparciu o obowiązujące procedury wewnętrzne.

Image
Tomasz Kapusta
Kierownik ds. Kierowania Ruchem

Zdobycie odpowiednich uprawnień i długoletnia praktyka w obszarze kierowania ruchem zaowocowały awansem na obecne stanowisko. Aktualnie zarządzam 50–osobową grupą przeszkolonych pracowników i wspólnie dbamy o bezpieczeństwo kierowców i pieszych w czasie utrudnień związanych z budową i remontami dróg.

Image
Rozalia Żyła
Kierownik ds. Personalnych

Od wielu lat jestem związana z branżą ochrony. Jako Kierownik ds. Personalnych w Grupie "WOLF" zajmuję się m.in. realizacją polityki personalnej, nadzorem nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy oraz przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji związanej z ochroną.

Image
Marcin Wystemp
Kierownik ds. Ochrony

Od ponad 13 lat pracuję w branży ochrony. W Grupie "WOLF" odpowiadam za planowanie, organizację i nadzór nad transportem pracowników oraz sprzętu i umundurowania. Stanowisko jest bardzo wymagające i konieczna jest dobra umiejętność wielopoziomowej koordynacji zadań w niezwykle dynamicznym środowisku.

Image
Arkadiusz Gawroński
Kierownik ds. Technicznych

W firmie Grupa "WOLF" zajmuję się zarządzaniem magazynem, przygotowywaniem oraz wydawaniem sprzętu niezbędnego do realizacji poszczególnych zleceń. Nadzoruję pracę zespołu, który zajmuje się transportem, montażem oraz demontażem barierek i płotów wygrodzeniowych.

Image
Lila Klimowska
Główny Księgowy

Jestem księgową z ponad 25-letnim stażem. Praca jest wymagająca i konieczne jest stałe poszerzanie wiedzy i kompetencji. Praktyczne doświadczenie, znajomość prawa podatkowego oraz odpowiednich ustaw sprawiają, że mogę zagwarantować firmie usługi najwyższej jakości.